BREDA. VEGA LUSSO kal. 12.

BREDA. VEGA LUSSO kal. 12.
854157. BREDA. VEGA LUSSO kal. 12.

Piplängd: 71 cm
Serienummer: G903191
Tillverkningsstämpel: BA (1991).

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piplängd: 71 cm
Serienummer: G903191

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 6 332