SVEA NYMAN. Olja på duk.

852181. SVEA NYMAN. Olja på duk.

Äppelkvist. Signerad. 34x42 cm.

Mindre krackelering samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 258