Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
DALAHÄSTAR, 10 stycken, sent 1900-tal.
850887. DALAHÄSTAR, 10 stycken, sent 1900-tal.
Höjd 10-22 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 10-22 cm.
Smärre ytslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
746