HYLLA, Vägghängd 18/1900-tal.

850078. HYLLA, Vägghängd 18/1900-tal.

Längd ca 47 cm, höjd ca 34 cm djup ca 18 cm.

Åldersslitage, Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, Mindre repor.

Antal besök: 301