JOHANNES ANDERSEN. Soffa samt fåtölj, "Capri", Trensum, 1950/60-tal.

850052. JOHANNES ANDERSEN. Soffa samt fåtölj, "Capri", Trensum, 1950/60-tal.

Soffa, längd ca 260 cm
Fåtölj, rygghöjd ca 73 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar. Soffa med trasigt undertyg (bottentextil, se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca 260 cm
Fåtölj, rygghöjd ca 73 cm.

Antal besök: 3 924