TÅGVAGNAR, 4 st, Fleischmann samt Märklin, 1900-talets andra hälft.

847337. TÅGVAGNAR, 4 st, Fleischmann samt Märklin, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 15 cm, 19,5 cm, 20,5 cm samt 24 cm.

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestade.
Vissa delar lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vissa delar lösa.

Antal besök: 452