GÖSTA BOHM. Akvarell.

GÖSTA BOHM. Akvarell.
846833. GÖSTA BOHM. Akvarell.

Nianfors kyrka. Signerad samt daterad 6 juni 1927.
28x39 cm.

Mindre ytslitage.

Gösta Bohm (1890–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!
846833. GÖSTA BOHM. Akvarell.

28x39 cm.

Mindre ytslitage.

Gösta Bohm (1890–1981)

Antal besök: 500