VÄGGPENDYL, 1800-tal.

VÄGGPENDYL, 1800-tal.
845796. VÄGGPENDYL, 1800-tal.

Höjd ca 32 cm.

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
845796. VÄGGPENDYL, 1800-tal.

Höjd ca 32 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 376