KRONA, glas, sannolikt Bengt Heinze.

844689. KRONA, glas, sannolikt Bengt Heinze.

Höjd ca 10.5 diameter ca 16 cm
Ej signerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej signerad.

Bruksslitage.

Antal besök: 428