ARMBANDSUR, 3 st. Certina och Zenith, 1900-talets andra hälft.

844227. ARMBANDSUR, 3 st. Certina och Zenith, 1900-talets andra hälft.

Certina Automatic Argonaut 200M, diameter 40 mm
Certina Automatic 258, diameter 37 mm
Zenith Diameter 30 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Certinorna med märken och repor på boett, någon mindre ytlig repa/märke på glas. Zenith med bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Zenith Diameter 30 mm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 926