CURT HILLFON. Färglitografier, 3 st, signerad och numrerade.

84317. CURT HILLFON. Färglitografier, 3 st, signerad och numrerade.

Monogramsignerade och numrerade 126, 229 samt 281/295. Ca 30x50 cm.

Curt Hillfon (1943–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besök: 926