TRÄDGÅRDSSOFFA , Byarums bruk, 1900-tal.

842882. TRÄDGÅRDSSOFFA , Byarums bruk, 1900-tal.

Total höjd ca 87 cm
Total bredd ca 142 cm
Rygghöjd ca 50 cm
Ryggbredd ca 115 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Sittbredd ca 120 cm
Sittdjup ca 31 cm.

Slitage,
Träet är dåligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 87 cm
Total bredd ca 142 cm
Rygghöjd ca 50 cm
Ryggbredd ca 115 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Sittbredd ca 120 cm
Sittdjup ca 31 cm.

Slitage,
Träet är dåligt.

Antal besök: 1 737