SAMMLING, Glasföremål, Bland annat Ljustakar totalt 14 delar.

842371. SAMMLING, Glasföremål, Bland annat Ljustakar totalt 14 delar.

Ljusstakarnas höjd ca 21 cm.

Bruksslitage, Mindre nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakarnas höjd ca 21 cm.

Antal besök: 215