LJUSSTAKAR samt BORDSKLOCKA, 7 delar, mässing/malm.

841878. LJUSSTAKAR samt BORDSKLOCKA, 7 delar, mässing/malm.

Ljusstakar, Höjd ca 11-17,5 cm
Bordsklocka, höjd ca 6,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor. Metalldel saknas till en ljusstake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsklocka, höjd ca 6,5 cm.

Antal besök: 284