BERT-JOHNNY NILSSON. Olja på duk.

841069. BERT-JOHNNY NILSSON. Olja på duk.

Surrealistisk komposition, signerad 200x150 cm.

Mindre ytslitage.

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 6 106