Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
VASER, ett par, mässing, dekor av drakar, troligen Kina, 1900-talet.
840684. VASER, ett par, mässing, dekor av drakar, troligen Kina, 1900-talet.
Höjd 25 cm.
Bruks/åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25 cm.
Bruks/åldersslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 258