SKÅL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

840482. SKÅL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Blåbrun harpälsglasyr, signerad GN ARF, Rörstrand
Längd 17 cm, bredd 11 cm, höjd 4 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 407