KOLHÄMTARE, Samt Höganäs krus 5 Liter.

839939. KOLHÄMTARE, Samt Höganäs krus 5 Liter.

Höjd kolhämtare ca 32 längd ca 37
Kurs Hjöjd ca 23 cm Diameter ca 20 cm.

Åldersslitage, Små Bucklor, Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 358