Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VÄGGLAMPETTER, 1 par, förgylld metall, möjligen Italien, 1900-talets andra hälft.
839901. VÄGGLAMPETTER, 1 par, förgylld metall, möjligen Italien, 1900-talets andra hälft.
Höjd 35 cm, bredd 30 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 35 cm, bredd 30 cm.
Ytslitage.
242