TOMTE, Samt Jardinjär, Porslinsdjur, Lock ask, 5 delar.

839860. TOMTE, Samt Jardinjär, Porslinsdjur, Lock ask, 5 delar.

Tomtens Höjd ca 29 cm Stämplad Germany.
Jardinjär Höjd ca 20 cm Längd ca 41 cm.
Lockask Höjd ca 10 cm Diameter ca 13 cm
Rådjur Höjd ca ca 13 cm Längd ca 15 cm, Sörholm
Elefant höjd ca 8 cm Längd 9 cm, Marmor.

Bruksslitage, Jardinjär med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 486