SIDEBOARD Yngve Ekström, Troeds Möbler, 1950-/60-tal.

838895. SIDEBOARD Yngve Ekström, Troeds Möbler, 1950-/60-tal.

Fanerat i teak med fyra lådor, brännmärkt Yngve Ekström
Klaff med låd- och hyllinredning bakom
Bredd 150 cm, djup 43 cm, höjd 115 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 1 748