TESERVIS, 14 delar, "Karneval", Helmer Ringström, Upsala Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt.

838196. TESERVIS, 14 delar, "Karneval", Helmer Ringström, Upsala Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt.

Sockerskål, gräddkanna, 6 tekoppar, 5 tefat.

Bruksslitage. Missfärgningar, glasyr med krackeleringar samt smärre dekorsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 581