TRÄDGÅRDSURNA, stenmassa, Bertils konststen, Halmstad, 1960-tal.

837851. TRÄDGÅRDSURNA, stenmassa, Bertils konststen, Halmstad, 1960-tal.

Diameter 36 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 36 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 479