WEBLEY. TRACKER kal. 5,6 (.22).

837721. WEBLEY. TRACKER kal. 5,6 (.22).

Tascosikte monterat.
Tillverkningsnummer: 41603
Öppna riktmedel medföljer.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tascosikte monterat.
Tillverkningsnummer: 41603
Öppna riktmedel medföljer.

Bruksslitage, repor.

Adress

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Placering
Bunkern, Arlanda
Antal besök: 18 227