SABEL, för kavalleriet, 1800-tal.

836632. SABEL, för kavalleriet, 1800-tal.

Längd inkl balja 107 cm, 7 st lindningar.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 446