FÅTÖLJ, plast, konstläder, 2000-tal.

836085. FÅTÖLJ, plast, konstläder, 2000-tal.

Snurrbar, rygghöjd 70 cm, diameter 90 cm.

Bruksslitage, klädsel med slitage i kant samt klädsel är något släppt vid sin fästning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 696