BORDSLAMPA, glas, Viktor Berndt, Flygsfors, 1960/70-tal.

836042. BORDSLAMPA, glas, Viktor Berndt, Flygsfors, 1960/70-tal.

Möjligen "Tribal"-serien.
Höjd inklusive kupa 26.5 Diameter 16.5
Etikettmärkt, Flygsfors.

Brukslitage, Mindre Nagg.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen "Tribal"-serien.
Etikettmärkt, Flygsfors.

Brukslitage, Mindre Nagg.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 5 939