IDA RYDELIUS. Matta, Rölakan, ca 200x140 cm, signerad IR.

835295. IDA RYDELIUS. Matta, Rölakan, ca 200x140 cm, signerad IR.

Färger gående i rosa, grönt, beige.

Bruksslitage. Fläckar. Kant med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 912