Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad.
834793. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad.
ca 60x47 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 60x47 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
209