BESSIE JOHANSSON. "Kvällsposten", grafiskt blad, nr 345/475, signerad.

834778. BESSIE JOHANSSON. "Kvällsposten", grafiskt blad, nr 345/475, signerad.

ca 29x37 cm.

Åldersslitage. Blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 29x37 cm.

Åldersslitage. Blekt.

Antal besök: 344