SNIBBSKÅL, Sverige 1700-tal.

834583. SNIBBSKÅL, Sverige 1700-tal.

Diameter ca 22cm, Höjd 6cm
Röd med svart dekor.

Ålderrelaterat slitage, Troligen senare text.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 22cm, Höjd 6cm
Röd med svart dekor.

Antal besök: 555