SKÅP MED TIDNINGSTÄLL, England, 1900-talets mitt.

833052. SKÅP MED TIDNINGSTÄLL, England, 1900-talets mitt.

2 st sidoställ, bredd 75 cm, djup 35 cm, höjd 63 cm.

Bakstycke med stort hål, slitage och ytmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 417