HEYM. SR20N kal. 30-06 VÄNSTER.

832846. HEYM. SR20N kal. 30-06 VÄNSTER.

Tillverkningsnummer: 22797
Piplängd: 60 cm
Trelägessäkring,
Leupold VX1 2-7x33 medföljer monterat ppå weaverklackar.
Senare monterad gummerad slutstycksknopp.

Bruksslitage, repor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkningsnummer: 22797
Piplängd: 60 cm
Trelägessäkring,

Bruksslitage, repor och nagg.

Antal besök: 3 478