SKÄNK, "Äpplet", jugend, 1900-talets första del.

831276. SKÄNK, "Äpplet", jugend, 1900-talets första del.

Vitmålad.
Höjd 94 cm.
Längd 89.
Bredd 52.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad.
Höjd 94 cm.
Längd 89.
Bredd 52.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 719