VÄGGPENDYL. nyrernässans, 1800-tal.

830388. VÄGGPENDYL. nyrernässans, 1800-tal.

Höjd ca 100 cm.
Nyckel och pendel finns.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 100 cm.
Nyckel och pendel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 320