VAS, glas, möjligen Sixten Wennerstrand, Johansfors.

828846. VAS, glas, möjligen Sixten Wennerstrand, Johansfors.

Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage. Botten med micronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Antal besök: 605