Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
VISKI JANOS. Hästar, olja på duk, signerad.
828504. VISKI JANOS. Hästar, olja på duk, signerad.
ca 59x78 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 59x78 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
4 564