TRÄDGÅRDSSKULPTUR, patinerad stenmassa, Gino Manca, 1900-tal.

827249. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, patinerad stenmassa, Gino Manca, 1900-tal.

Fågel. Höjd 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel. Höjd 47 cm.

Slitage.

Antal besök: 448