CARL FAGERLUND. Bordslampa, glas, RD 1323, Orrefors, signerad.

825295. CARL FAGERLUND. Bordslampa, glas, RD 1323, Orrefors, signerad.

Höjd ca 31 cm exkl hållare.

Bruksslitage. Mindre nagg.
Ej funktionstestad.

Carl Fagerlund (1915–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 cm exkl hållare.

Bruksslitage. Mindre nagg.
Ej funktionstestad.

Carl Fagerlund (1915–2011)

Antal besök: 309