SAMLING MOBILTELEFONER, bland annat Ericsson, Nokia, Motorola, 1990/2000-tal.

823427. SAMLING MOBILTELEFONER, bland annat Ericsson, Nokia, Motorola, 1990/2000-tal.

Blandade modeller.

Bruksslitage. Ej genomgånget, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandade modeller.

Antal besök: 8 785