Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
INGRID ELISABETH MALMSTRÖM-JOVINGER. Visby Domkyrka. Olja på duk. Signerad och daterad 1938.
81989. INGRID ELISABETH MALMSTRÖM-JOVINGER. Visby Domkyrka. Olja på duk. Signerad och daterad 1938.
50x61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x61 cm.
Garpenhus Auktioner
1 377