SALONGSMÖBEL, 8 delar, rokokostil, Alsterbro möbler, 1900-tal.

818583. SALONGSMÖBEL, 8 delar, rokokostil, Alsterbro möbler, 1900-tal.

2 fåtöljer, rygghöjd ca 96 cm
Soffa, längd ca 138 cm, rygghöjd ca 94 cm
Bord, längd 98 cm, bredd 65 cm, höjd ca 62 cm
2 pelarbord, längd ca 57 cm, bredd 38 cm, höjd 59 cm
2 taburetter, längd 35 cm, bredd 25 cm, höjd ca 25 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken, textilband löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer, rygghöjd ca 96 cm

Antal besök: 636