VITRINSKÅP, med belysning, Broyhill, "Illuminated cabinet", 1900-tal.

817003. VITRINSKÅP, med belysning, Broyhill, "Illuminated cabinet", 1900-tal.

Bredd 46 cm, djup 29 cm, höjd 184 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 844