JAN JOHANSSON. Obelisk, glas, Orrefors, signerad.

816158. JAN JOHANSSON. Obelisk, glas, Orrefors, signerad.

Nr 4608-11
Höjd ca 13,5 cm.

Bruksslitage. Ett hörn med smärre nagg.

Jan Johansson (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 4608-11
Höjd ca 13,5 cm.

Jan Johansson (Född 1942)

Antal besök: 679