FLINTLÅSGEVÄR MED BAJONETT, 1700-tal.

814668. FLINTLÅSGEVÄR MED BAJONETT, 1700-tal.

Längd 12 cm. Bajonettens längd 53 cm.

Ytslitage. Laddstake ej orginal.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 608