GEORGES DAYEZ. Färglitografi.

811530. GEORGES DAYEZ. Färglitografi.

Interiör. Signerad samt numrerad 53/60 ex. 19x28 cm.

Bladet gulnat samt något löst i inramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 592