ARTHUR PERCY. Landskap med väderkvarn, blandteknik, signerad.

809456. ARTHUR PERCY. Landskap med väderkvarn, blandteknik, signerad.

ca 31x19 cm.

Åldersslitage. papper med hål efter stift.
Ej examinerad ur ram.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 31x19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 420