SAMLING GLAS, bland annat Iittala, Orrefors, Nuutajärvi.

809314. SAMLING GLAS, bland annat Iittala, Orrefors, Nuutajärvi.

3 formar, BodaNova
4 irish coffe muggar, Iittala
Bricka, Lena Linderholm
Vas, Ingeborg Lundin, Orrefors
Skål, Orrefors, signerad
fat, "Pioni", Nuutajärvi
fat, Orrefors
tallrik.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 formar, BodaNova
4 irish coffe muggar, Iittala
Bricka, Lena Linderholm
Skål, Orrefors, signerad
fat, "Pioni", Nuutajärvi
fat, Orrefors
tallrik.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 444