BÄNK, "Klinte", Torkelson, 2000-tal.

809162. BÄNK, "Klinte", Torkelson, 2000-tal.

Längd 92 cm, bredd 42 cm, höjd 46 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 939