2 assietter, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda
Skål, Anne Nilsson, Orrefors
Skål, Kedelv, Flygsfors, (sekunda)
Skål, Orrefors, signerad.
Ljuslykta, Göran Wärff
Vas, Orrefors
Ljuslykta, Orrefors
Skål, Orrefors
Vas, Kosta Boda.
Skål på fot, signerad, Orrefors
Fat, osignerat,
Ljuslykta/skål på fot, Orrefors, signerad.
Bruksslitage. Repor, smärre nagg förekommer.
Skål, Anne Nilsson, Orrefors
Skål, Orrefors, signerad.
Ljuslykta, Göran Wärff
Vas, Orrefors
Ljuslykta, Orrefors
Skål, Orrefors
Vas, Kosta Boda.
Fat, osignerat,